Reference


"Nikol je neuvěřitelně sympatická a nadaná mladá fotografka! Měla krásné nápady, pochopení, cit pro zachycení atmosféry a výsledné fotky tomu odpovídají. Milujeme fotky, které jsou jako živé a plné barev. Máme velkou radost, že jsme narazili právě na Nikol. Moc moc moc rádi na tuto spolupráci vzpomínáme. Fotkami se stále kocháme a chlubíme. Děkujeme" 

Nikča a Michal 


"Byli jsme opravdu moc spokojeni! Fotografka moc milá, šikovná, zachytila krásné nenucené momentky. Určitě můžeme jen doporučit. A super nápad jet se fotit na kopec se západem slunce, ty fotky se nám moc líbí." 

Julka a Roman


"Nikol byla úžasná! Úžasný den s nejbližšími podtržený společným okamžikem zachyceným naprosto dokonalou a profesionální prací. Nic nebyl problém, Nikol nám vyšla vstříc ať už s focením věčně utíkajícího psa, neposedných dětí, válení se na zemi na promáčené louce- prostě perfektvní. Preciznost zpracování fotografií i následný bonus v podobě památeční krabičky s vytištěnými fotografiemi mi vzala dech. Na škále spokojenosti 1-10 bych musela napsat minimálně číslo 100! Díky, díky moc! Za všechno "

Anča a Jarda

"Jako první bylo předsvatební focení, které bylo celkem náročné. Spolu se snoubencem se s námi fotila naše zvířecí rodinka - 2 psi a kůň. Sladit všechny tak, aby byli na fotce a ještě se tvářili normálně? Proč Nikču hračka, fotky vyšly nádherně. Jako další nám Niky fotila svatební den, byla s námi od příprav až do pozdních oslav. Nikča je úžasná, ať už jako osoba, tak fotografka, a to není pouze můj názor, ale všech hostů ze svatby. Nikču každý chválil, je milá, přátelská, dokáže se bavit s hosty a být tak součástí svatby, zároveň dokáže hosty povzbudit k veselým fotkám. Bylo to naše první zkušenost s profi fotografem (fotografkou) a měli jsme obavu, jak to bude probíhat. S Nikčou to bylo všechno přirozený a nenucený, má na to talent a skvělý nápady na fotky. Rozhodně to nebylo poslední focení."

Terka a Aleš

"Jak jinak než vždycky psiska :D moje vlastní ,aby jsem měla taky památku mé osoby s nima jelikož sama sebe fakt nevyfotím :) a jelikož Niki je moc fajn nejen jako fotografka ale i jako člověk a vyjde vždy vstříc jen jak je to možné ,tak všem vřele doporučuju (y)"

Luďka

"Focení s Niky je vždy skvělé, panuje u toho totiž strašně pohodová a přátelská atmosféra. Focení začalo hlavně focením mého psa, protože jsem chtěla mít krásné fotky na památku a pro vyvolání do rámečků. Před nedávnem jsme se nechali u Niky fotit i s přítelem a opět obrovská spokojenost. Teď mi fotky od Nikči zdobí stěny v bytě a samozřejmě se s nimi chlubím i na svých sociálních sítích ☺️."

Adélka 

"Nikol je pro mě již jasná volba! Jelikož její kreativita, trpělivost a cit je darem. Můj zvěřinec dokonale vystihne v tom, co ho baví a dělá výjimečným. Naše nezapomenutelné momenty jsou tak vtištěné do pevné vazby, která mě provází životem. Moc ti děkuji a těším se na další a další společné focení "

Péťa

"Nikol pro nás fotila rodinné foto včetně pejsků. Vyšly z toho nádherné fotečky, které jsme nechali vytisknout ve velkém formátu a zdobí nám obývací pokoj😍je moc příjemná, trpělivá na pejsky a celkově ví, jak s nimi i s námi pracovat. Rozhodně spolupráci s Nikol doporučuji🙂"

Anička